Svíčky, které dají kouzlo i obyčejným dnům…

Naši manufakturu jsme založili jako firmu s motivací spojit práci s příjemným pocitem, který nám přináší vytváření něčeho, co je „hezké“.

Všechny naše vonné svíčky jsou vyráběny ručně, a tak každá z nich nese punc originálu. K jejich odlévání používáme výhradně přírodní palmový vosk, který na rozdíl od běžných parafínů neobsahuje žádné deriváty ropných látek, při hoření nečadí a navíc hoří plamenem velmi příjemné barvy.

Palmový vosk vytváří na povrchu svíčky specifickou krystalickou strukturu, která se projeví při hoření úžasným designem skeletu svíčky. Jakmile se jednou zadíváte do plamene svíčky z palmového vosku, už nikdy nebudete chtít svíčku jinou, protože exkluzivní vzhled palmové svíčky se nedá s hořící svíčkou z běžného parafinu vůbec srovnat.

Při výrobě našich svíček používáme ty nejkvalitnější parfémy, a tak při hoření vám naše svíčky provoní byt vůní skořice, pomeranče, levandule, višně, jalovce, nebo vůní lesa...

Snažíme se být výjimeční, a proto u nás najdete i svíčky netradičních vůní, jako je vůně salátové okurky nebo vůně švestek.

Každoročně naše svíčky najdete na vánočních trzích
v Praze na nám. Míru
a
v Brně na Zelném trhu

V průběhu celého roku si můžete naše svíčky koupit na nejrůznějších trzích v Čechách i na Moravě. Konkrétní termíny a místa, kde narazíte na náš prodejní stánek, zveřejňujeme průběžně na našich FB stránkách „Svíčky Galerie radost“.